trails of sicily
Zaproszenie do wspólnej wędrówki po Sycylii, do odkrywania jej naturalnych uroków, kultury, obyczajów i oczywiście smaków.
 

O mnie

Jestem Asia, z pochodzenia Wrocławianka, z wykształcenia politolog.

Od 13 lat mieszkam na Sycylii i pracuję tu jako licencjonowany przewodnik stowarzyszony z Federescursionismo Sicilia po parkach krajobrazowych i rezerwatach przyrody.

Oferuję dostosowane do indywidualnych potrzeb wycieczki po wulkanie Etna, Wyspach Liparyjskich i innych wyjątkowych miejscach na Sycylii. Prowadzę wycieczki indywidualne lub w małych, kilkuosobowych grupach.

Przez lata miałam okazję poznać, podziwiać i pokochać tę niesamowitą i piękną śródziemnomorską wyspę. Odkryłam miejsca urzekające swoim urokiem. Lubię relaksujące spacery, ambitne wędrówki, fotografowanie i degustacje potraw oraz win. Uwielbiam podróżować z ludźmi, dzieląc się moją pasją do przyrody, historii, kultury, jedzenia, win i nie tylko!

Praca jako przewodnik to dla mnie niezapomniane emocje, których doświadczam za każdym razem, gdy odwiedzam piękne miejsca z pięknymi ludźmi. Pokażę Ci ukryte zakamarki i opowiem historie, których nie ma w tradycyjnych przewodnikach. Moja praca jest moją pasją. Zarezerwuj wycieczkę i odwiedź ze mną Etnę i Sycylię!